Наказ департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.12.2013 р. №405 "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області"

Наказ управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.12.2013 р. №293/з "Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах міста"

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

КОНЦЕПЦІЯ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Концепція національно-патріотичного виховання молоді

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. №1718-р. "Деякі питання військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів"


МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в умовах загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

МАТЕРІАЛИ VІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ «Соціальний розвиток України та патріотичне виховання громадян»

Матеріали міського семінару-практикуму завідуючих ДНЗ "Громадянське виховання та його актуальність на сучасному етапі"

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Інформація про організацію національно-патріотичного виховання
Наявність плану національно патріотичного вихованняБанк даних про шкільні музеї (навчальний заклад,назва музею)Перелік шкільних гуртків,клубів національно- патріотичного спрямування (програми)Предмети варіативної складової навчального плану (факультативи,спецкурси) Установи та організація,з якими співпрацюють заклади освіти
Є в наявності--Ми - громадяни УкраїниМіська організація ветеранів
ЕтногеографіяМіськрайонний центр допомоги військовослужбовцям в АТО та їх сім'ям
Уроки для стійкого розвитку .Моя щаслива планета.Адресна допомога Білоцерківській механізованій бригаді №72(батькам учнів ,які навчаються в ЗОШ №12)

ПЛАН ЗАХОДІВ

по патріотичному вихованню

2019-2020 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 519

Коментарi