- БАТЬКАМ

- ДІТЯМ

- ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

Графік роботи практичного психолога - Дудко Ірини Олегівни

Про консультацію за допомогою оналйн сервісів (ZOOM, Viber, Telegram та інші соц.мережі), можна домовитись, написавши листа на ел. адресу : irendudko07@gmail.com


Дні Час
Понеділок 11:00-15:00 Групова психодіагностика. Соціально – психологічні дослідження. Проведення групових корекційно – розвивальних занять з учнями та педагогами Проведення тренінгових занять для учнів 15:00 -18:00 Оформлення документації.Підготовка матеріалів для занять та діагностики. Оформлення картотеки та тестотеки. Обробка результатів ПД. Оформлення психологічних висновків.
Вівторок 13:00-16:30 Індивідуальна психодіагностика вихованців та учнів, індивідуальні консультації учнів і батьків 16:30-18:00 Обробка результатів ПД. Оформлення психологічних висновків.
Середа 15:00-16:30 Сімейні консультації для учнів і батьків. Індивідуальні консультації для педагогів. 16:30-18:00 Робота з методичною літературою Оформлення картотеки
Четвер 13:00-18:00 Участь у семінарах, засіданнях психологічної служби міста. Робота з методичною літературою
П'ятниця Методичний день
Протягом цих років до шкільного психолога звертаються діти та їх батьки з питаннями, стосовно розвитку особистості, пошуку виходу з складних життєвих обставин, розв’язання конфліктних питань. Психолог допомагає відшукати ту здорову та надійну основу в стосунках між дітьми та батьками, на яку можна спиратися у подальшому взаємному спілкуванні. Турбує дітей і питання про взаємини між собою. Поїздки за кордон, адаптація новенької дитини в сталому шкільному колективі, процес звикання до нових умов шкільного життя першокласника – всі ці актуальні події шкільного сьогодення знаходяться в полі зору психолога ліцею. Важливою частиною роботи психологічної служби є співпраця з педагогічним колективом, особливо з класними керівниками. Адже сучасні діти потребують не аби якої уваги з боку дорослих, а тому знання перебігу процесів психічного розвитку дитини стає у нагоді під час вирішення складних учбових та виховних завдань. Традиційним для ліцею є спілкування психолога з батьками учнів під час батьківських зборів. Це дає можливість вдосконалити рівень психологічної обізнаності батьків. Професійна взаємодія всіх учасників навчально-виховного процесу дає можливість впливати на розвиток гармонії особистості дитини, що вміє поєднувати навчальний та життєвий досвід, володіє навичками самовдосконалення та достатнім рівнем розвитку соціального інтелекту.
Кiлькiсть переглядiв: 471

Коментарi